Bebe Rexha merr vëmendjen me fotot e fundit, seksi dhe e veshur plot elegancë – VIDEO

Bebe Rexha merr vëmendjen me fotot e fundit, seksi dhe e veshur plot elegancë – VIDEO

Këngëtarja me famë ndërkombëtare e me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në festën e Festivalit të Kanës, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo ka publikuar pamje ku tregon përgatitjet e saj për t’u dukur sa më bukur, ku shihet e veshur me fustanin e zi tejet elegant dhe e grimuar me hije natyrale nga një artiste shqiptare.

Bebe Rexha njihet si një person tejet energjik, e këtë e konfirmon edhe video në vijim teksa shihet duke shijuar në maksimum muzikën.

Në fund, Bebe i bëri thirrje fansave që të blejnë biletat për turnirin e saj që do ta mbajë këtë verë.

Related Articles