E papritur, këngëtari i famshëm sonte vjen në vizitë për Stresin (FOTO)

E papritur, këngëtari i famshëm sonte vjen në vizitë për Stresin (FOTO)

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.Ndërkaq, përveç kurorëzimit të fituesit/es sonte, mbrëmja ka rezervuar shumë surpriza për banorët dhe shikuesit.

Por banori finalist nuk e di se sot do të ketë një mysafirë shumë të vecantë vetëm për të dhe ai është Flori Mumajesi.

about:blank

Related Articles