Kjo është partnerja 18 vjeçare e Stresit

Stresi është një reper i njohur i muzikës shqiptare. Ai me projektet e tij ka arritur të marrë komente nga…

Bashkëpunimi i shumëpritur Noizy ft. Stresi është gati

Pas gjithçkaje që ka ndodhur në raportin mes tyre, duket se Noizy dhe Stresi jo vetëm që kanë sheshuar gjithçka,…

E akuzuan se nuk e ka merituar fitoren, Stresi thumbon ish-banorët e BBVK

Pas përfundimit të “Big Brother VIP Kosova”, disa ish-banorë kanë bërë disa deklarata të forta në lidhje me fitoren që…

Stresi ironizon me ish-banorët e BBVK-së

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova. Reperi së…

Pse Stresi nuk është pjesë e albumit të tij “Alpha”? Përgjigjet Noizy

Numërimi mbrapsht ka nisur. Albumi “Alpha” i Noizyt është gati dhe do publikohet me 7 prill.  Pjesë e tij do…

Stresi shpallet fitues i “Big Brother Vip Kosova”

Stresi është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip Kosova”. Ai ka rrëmbyer çmimin e madh në…

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e…

E papritur, këngëtari i famshëm sonte vjen në vizitë për Stresin (FOTO)

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ndërkaq, përveç kurorëzimit të fituesit/es sonte, mbrëmja ka…

Xhuli edhe në ditën finale kapet keq me Stresin, “Ti nuk je burrë, 10 si ti i shti n’xhep

Stresi dhe Xhuli edhe në ditën finale të Big Brother VIP Kosova po i vazhdojnë debatet me njëri-tjetrin, raporton Gazeta…

Stresi sërish ironizon me Xhulin: Gratë e forta nuk ia puthin këmbët tjetrit

Stresi sërish ka ironizuar me Xhulin, pasi kjo e fundit ia puthi këmbët Vedatit gjatë një skeçi. “Gratë e forta…