“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Shqipja i kërkon Ganiut të largohet

“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Shqipja i kërkon Ganiut të largohet

Shqipja mbrëmë tha se është ndjerë vazhdimisht në ankth nga Gania, sepse ai i afrohej vazhdimisht.Sipas saj ai këtë e bënte në mënyrë provokuese.

“Sa kam marrë unë lavandarinë ky person vjen pas meje. Nuk edi se a është i fiksuar se më tha që më ka pa në ëndërr. I kam thënë Vëllaut të Madh edhe dje që nuk dua të kem kontakt me Ganinë. Dje kur po shikonim darkën e të nominuarve vazhdimisht hidhte kunja. Shikonte në mënyrë provokuese e ndjej vetën si të abuzuar seksualisht kjo ndodh kur ai pi më shumë se që duhet, më është shtuar doza e ankthit”, tha ajo.

Ndërsa në rrjete sociale është publikuar një video ku shihet Shqipja duke i thënë Ganisë që ta lërë të qetë, teksa ai i afrohet dhe e puth në kokë.

@whatab0utthis Gania i ka be shume presion shqipes keto dite duke dasht ta puthe dhe prek me zor! #shqipehysenaj #shqipe #bbvipks #bigbrothervipkosova #fyp #viral #ganigermia ♬ original sound – whataboutthis

Related Articles