Fenomeni “Luiz” thyen rrjetin, banorët shfaqen në emisionin grek

Fenomeni “Luiz” thyen rrjetin, banorët shfaqen në emisionin grek

E sikur të mos mjafonte buja në Shqipëri, ku Big Brother Vip po shfaqet kudo, si në rrjetet sociale po ashtu dhe në titujt e portaleve, banorët e shtëpisë më të famshme do të zënë hapësira televizive edhe në mediat e huaja.Pas vëmendjes që Luizi i kishte tërhequr fituesit të Big Brother Vip Canada, Kevin Jacobs, ku ky i fundit nuk nguroi të shprehte mbështetjen për këngëtarin, ditën e sotme ka qenë radha e mediave greke.

Në një nga emisionet e vendit fqinj shohim se është shfaqur Luizi me Maestron teksa janë duke kënduar brenda në shtëpi, një nga këngët më të famshme greke “Zilevo”.

@teamluiiz Emri i Luiz Ejlli edhe ne mediat nderkombetare ???? #luiz #luizejlli #luizejlliofficialfans #luizejllioffical #dronluiz #luizbb #luizejllifitues #luizbbvip #fy #fyyyyyyyyyyyyyyyy #viral #fypシ #fypシ゚viral #kiaratito #kiaratitobbvip2 #bigbrotheralbaniavip #meluizin #luizbb2 #viralvideo ♬ Oublie-moi – Emkal

Related Articles