Futbollisti serb e kalon Juventusin në epërsi ndaj Interit

Futbollisti serb e kalon Juventusin në epërsi ndaj Interit

Juventusi ka kaluar në avantazh 0:1 në ndeshjen kundër Interit.Sulmuesi Kostiq ka shënuar për Juventusin në minutën e 23-të të përballjes.

Ndeshja ndërmjet Interit dhe Juventusit është në kuadër të javës së 27-të në Serie A.

Related Articles