Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Barcelona – Real Madrid, ja kush ka shënuar

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Barcelona – Real Madrid, ja kush ka shënuar

Real Madridi ka kaluar në avantazh 0:1 në ndeshjen kundër Barcelonës.Araujo ka realizuar autogol në minutën e 10-të për epërsinë e “mbretërve”.

“El Classico” po zhvillohet në “Camp Nou” dhe është në kuadër të javës së 26-të në La Liga.

VIDEO

Related Articles