Gjendet e vdekur një 35 vjeçare në liqenin e Fierzës në Shqipëri

Gjendet e vdekur një 35 vjeçare në liqenin e Fierzës në Shqipëri

Në orët e para të mëngjesit, në bregun e liqenit të Fierzës është gjetur një trup i pa jetë i një gruaje.

Në trupin e 35-vjeçares nuk janë identifikuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe për zbardhjen e rrethanave të humbjes së jetës. /Gazeta Enigma

Related Articles