45- vjeçari nga Shijaku, gjendet pa shenja jete në një ndërtesë të braktisur

Policia e Shqipërisë ka gjetur pa shenja jete një person të moshës 45-vjeçare.Ai u gjet nga policia në një ndërtesë…

Shqipëri: Vogëlushja sllovake goditet për vdekje me automjet nga një 18 vjeçar

Një tetë vjeçare nga Sllovakia ka ndërruar jetë, si pasojë një aksidenti të ndodhur në Gjirin e Lalëzit.Sipas mediave në…

Martin Garrix në Shqipëri: Koncerti im i parë, por definitivisht jo i fundit

Dj i njohur me famë ndërkombëtare, Martin Garrix ka performuar në kryeqytetin shqiptar, në Tiranë, para mijëra pjesëmarrësve.Duket se energjia…

Përplasen dy vetura në Shqipëri, vdes një 16-vjeçar, lëndohet rëndë një 20-vjeçar

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në Hamallaj të Gjirit të Lalzit.Nga ky aksident ka humbur jetën një 16-vjeçar derisa…

Gjendet e vdekur një 35 vjeçare në liqenin e Fierzës në Shqipëri

Në orët e para të mëngjesit, në bregun e liqenit të Fierzës është gjetur një trup i pa jetë i…

Breshka gjigante në plazhin e Shëngjinit

Në bregdetin e Shëngjinit, pushuesit kanë vërejtur një breshkë me përmasa gjigante.Me ta parë ata janë përkujdesur që ta nxjerrin…

Shqipëri: Gjendet në ujërat e lumit Lana, 40 vjeçari humb jetën

Në ujërat e lumit Lana është gjendur një 40 vjeçar.I njëjti është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjeksore, mirpo…

Arrestohet 50 vjeçi në Shqipëri, dyshohet se e kërcënonte gruan se do ta vriste

Rrahjet dhe kërcënimet që dyshohet se ia kishte bërë gruas së tij, e kanë dërguar prapa grilave një person nga…

Humb jetën 60 vjeçari në Shqipëri, dyshohet se u rrëzua derisa po lyente banesën e tij

Po lyente banesën e tij, e më pas dyshohet se aksidentalisht u rrëzua një 60 vjeçar nga Tirana, i cili…

Zjarr në një banesë në Berat

Një shkëndijë elektrike dyshohet të jetë shkaktari kryesor që një banesë në Berat është përfshirë nga zjarri.Për rastin ka njoftuar…