Horoskopi 26 tetor 2023, parashikimi i yjeve për sot

Horoskopi 26 tetor 2023, parashikimi i yjeve për sot

Dashi

Hëna në bashkëpunim me shenjën tuaj vazhdon t’ju nxjerrë nga telashet. Ata që nuk janë të kënaqur me gjendjen e tyre sentimentale do të enden në kërkim të njohjeve të reja. Beqarët do të jenë në një humor të mirë dhe do të pranojnë ftesat për takime. Yjet ju këshillojnë që të jeni sa më ambicioz në frontin e punës, dhe kjo do ju sjellë fitime të mira.

Demi

Re të zeza mblidhen sot në qiellin tuaj, dita ju paralajmëron për të gjitha llojet e ngjarjeve të papritura. Niveli i nervozizmit do të jetë i lartë dhe do të ndikojë emocionalisht tek ju. Hëna dhe Venusi në Ujor ngatërrojnë situatat e shumë personave të cilët në vend të kësaj kërkojnë qetësi. Në frontin profesional, ju mund të përdorni diplomacinë dhe gjithçka do ju ecë sipas planeve.

Binjakët

Yjet në shenjën tuaj sjellin shumë lajme pozitive në dashuri dhe ju do të jeni të rrethuar nga një lloj magjie që do të rrisë mirëkuptimin me partnerin/en tuaj. Lajme të mira parashikohen edhe për ata që janë vetëm dhe që shpresojnë për një takim interesant me personin e duhur. Përfitoni nga ky moment pozitiv për të zgjeruar edhe biznesin ose karrierën tuaj.

Gaforrja

Një ditë plot surpriza dhe plot emocione të forta kjo e enjte për ju. Sot do të ndodhin vetëm gjëra të bukura dhe ju mund të merrni atë që dëshironi, madje edhe dashurinë e pakushtëzuar të partnerit/es. Trokitje zemre edhe për beqarët, shumë prej jush Gaforre do të takojnë shpirtin binjak. Detyrat e rëndësishme në punë vazhdojnë, ju jeni një hap larg nga marrja e asaj që dëshironi për karrierën tuaj.

Luani

Sot do të jeni nën presion për disa keqkuptime të shkaktuara nga një çështje familjare. Venusi ju shikon keq dhe vëzhgimet tuaja do të provokojnë grindje me partnerin/en tuaj. Takime aspak interesante janë rezervuar edhe për beqarët, ju jeni dembel dhe kjo i largon njerëzit. Marsi në Diell sjell në sipërfaqe disa probleme pune që dukeshin të zgjidhura. Jini të durueshëm.

Virgjëresha

Në dashuri, shmanguni nga debatet e kota dhe në vend të kësaj tregoni veten të vëmendshëm dhe të dashur me partnerin/en tuaj. Disa gjëra duhet gjithmonë të kultivohen në mënyrë që të mos humbasin! Fati mund të rezervojë takime intriguese ndaj shumë prej beqarëve, por duhet të dinë të dallojnë më të mirat! Hëna dhe Venusi në fushën tuaj profesionale ju lejojnë të keni kënaqësi në iniciativat profesionale të marra më parë.

Peshorja

Kush është duke jetuar një marrëdhënie të tensionuar me grindje dhe debate mund të përfundojnë edhe duke i dhënë fund asaj, por aty ku ka ende dashuri dhe sinqeritet do të mbijetojë. Beqarët do të ndjehen tërheqës dhe të dëshiruar sot, por do të kenë edhe momente dekurajimi. Sot yjet ofrojnë mundësi të mrekullueshme për punë dhe biznes.

Akrepi

Do të përpiqesh të mbash impulsin e lartë për të hedhur diçka që ke në zemrën tënde. Në mënyrë që të mos e keqësoni gjendjen e dashurisë, duhet të hiqni dorë nga debatet. Beqarët duhet të jenë të kujdesshëm në takimet e tyre. Nëse po kërkoni një punë të re veproni menjëherë. Hekuri rrihet sa është i nxehtë.

Shigjetari

Intuitat e tua do të jenë të rëndësishme për të bërë zgjedhjet e duhura sentimentale. Kujdes mos të jeni kontradiktor nëse nuk doni të humbni besueshmërinë. Dashuria bëhet e guximshme për beqarët, do keni një periudhë shumë fatlume. Sot në punë ju mund të merrni më shumë kritika se sa lëvdata. Kushtojini vëmendje asaj që bëni dhe disiplinës.

Bricjapi

Në dashuri, është momenti i duhur për të konsoliduar marrëdhënien tuaj, edhe nëse keni jetuar një marrëdhënie të gjatë në distancë për disa muaj. Nuk do të ketë më paqartësi! Beqarët do të përhapen në takime gjatë kësaj të enjte dhe kjo do t’i çojë ata të fluturojnë nga një lule në lule! Sot, mos e humbisni entuziazmin tuaj në diskutime të padobishme, por kushtojini vëmendje investimeve.

Ujori

Shfrytëzoni mundësinë për të dalë nga rutina e përditshme! Me Venusin në shenjën tuaj do të ketë atmosferë harmonike dhe të magjepsur në jetën e një çifti. Takime interesante i presin edhe beqarët dhe shumë risi sentimentale në mbrëmje. Nëse jeni duke kërkuar një punë të pavarur, duhet të mos dorëzoheni para pengesës së parë.

Peshqit

Mërkuri kalon në aspektin e favorshëm tuajin dhe sfera sentimentale është në momentet e saj më të mira. Rutina në çift zhduket dhe ju ndiheni shumë të qetë. Yjet njoftojnë një periudhë pozitive edhe për beqarët. Në punë po merrni rezultatet e asaj që keni mbjellë. Ju presin projekte interesante që kërkojnë një shpenzim të madh të energjisë.

Related Articles