Seksi për 5-she: Tri pika në trupin e burrit të cilat patjetër duhet “t’i prekë” secila grua

Kur kemi partnerin e përshtatshëm, secila pikë e trupit tonë është vend potencial i cili ngre temperaturën dhe shpërthen afshin.…

Horoskopi, 30 maj 2023, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Dashi  Edhe vazhdimësia e kësaj dite do varet nga ju. Nëse nuk tregoheni tolerantë dhe kërkoni të jeni ju shefi/ja…

Përse seksi pas grindjes është i ëmbël?

Grindjet e mëdha ndërmjet çifteve ndonjëherë edhe shërbejnë për të ngrohur situatën. Kur komunikimi juaj komplikohet përtej mase, zgjidhja (në…

Kushtojini vëmendje: Mund të fitoni para të mira me monedha 5 cent

Është e vogël, që nuk bie në sy dhe me shumë vlerë, një monedhë 5 cent. Nëse keni monedha të…

Tri rregulla bazike për një seks të mirë

Nuk mund të mbani mend 120 rregulla për orgazmën tuaj dhe 115 për orgazmën e tij? Nëse i respektoni këto…

Seksi i mëngjesit, çka duhet të bëni që të mos ju kundërmojë erë e keqe nga goja

A ka mënyrë më të mirë që të filloni ditën me seks? Mos lejoni që era e keqe e gojës…

Një rund seksi ideja më e mirë për çdo mëngjes, kjo është koha kur burrat dhe gratë e preferojnë

Shumicën e netëve, pas një dite të gjatë në punë, krejt çfarë dëshironi është të shkoni në shtrat dhe të…

Nëse e gjeni numrin 3 në grumbullin e numrave 8 për gjashtë sekonda, ju keni një aftësi të jashtëzakonshme

Iluzionet optike mund të jenë një mënyrë e shkëlqyer për të testuar trurin tonë ndërsa ne përpiqemi të shohim përmes…

Feston fundin e martesës 23-vjeçare duke ngarë makinën me mbishkrimin “i sapo divorcuar” (FOTO)

Një baba i pesë fëmijëve ka shënuar fundin e martesës së tij 23-vjeçare duke drejtuar një makinë “Just Divorced” rreth…

A mund të bëni seks gjatë Ramazanit?

Ramazani është muaji më i shenjtë i vitit për besimtarët myslimanë. Myslimanët agjërojnë për orë të tëra dhe mund të…