Humb jetën fëmija dy vjeç në një aksident në Shqipëri

Humb jetën fëmija dy vjeç në një aksident në Shqipëri

Një fëmijë ka humbur jetën në një aksident të rëndë automobilistik që ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e Fushë-Kuqes në Kurbin të Shqipërisë.

Në aksident janë përfshirë dy automjete me drejtues E.T. dhe A.R.

Sipas informacioneve paraprake, fëmija që ka humbur jetën është i moshës 2-vjeçare. Të plagosur kanë mbetur edhe dy persona të tjerë, njëri nga shoferët me iniciale A.R. dhe pasagjerja I.R.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve./Tv Klan

Related Articles