Humbin jetën tre persona në një aksident tragjik në Itali, dy prej tyre shqiptarë

Humbin jetën tre persona në një aksident tragjik në Itali, dy prej tyre shqiptarë

Një aksident tragjik ka ndodhur në Itali, ku kanë humbur jetën tre persona, dy prej të cilëve shqiptarë nga Kosova.Dy djemtë dhe një vajzë italiane humbën jetën pasi makina tip “BMW” me të cilën udhëtonin, doli nga rruga dhe përfundoi në kanal.

Viktimat Giulia Nga Tillio, Gjeci Egli dhe Altin Hoti, një i ri nga familja Hoti, i cili tashmë kishte humbur një djalë në një tjetër aksident rrugor në maj.

Personat e përfshirë në aksidentin rrugor të ndodhur gjatë natës në Portogruaro, në provincën e Venecias, në zonën Borgo Sant’Agnese ishin të gjithë të rinj.

Related Articles