I vrari në Shkodër është 19 vjeçar, pamje nga vendi i ngjarjes (VIDEO)

I vrari në Shkodër është 19 vjeçar, pamje nga vendi i ngjarjes (VIDEO)

Një 19-vjeçar doli për të kaluar mbrëmjen me miqtë në një nga lokalet e Shkodrës, por kjo shëtitje e të riut përfundoi në tragjedi.

Erjon Xhenje u ekzekutua nga autorë ende të paidentifikuar me breshëri plumbash, teksa ndodhej brenda lokalit, shkruan top-channel.

Ngjarja tronditi zonën e Kirasit në Shkodrës dhe qytetarët e pranishëm, ndërkohë që pak minuta më vonë në vendngjarje siç shihet në pamje, arrin edhe i ati i viktimës.

Grupi i hetimit ka nisur mbledhjen e provave në skenën e krimit, ndërsa po largojnë dhe trupin e pajetë të 19-vjeçarit.

Related Articles