Jashtë shtëpisë së BBVA3, Romeo hedhë poshtë spekulimet e komentueseve për lidhjen me Heidin

Jashtë shtëpisë së BBVA3, Romeo hedhë poshtë spekulimet e komentueseve për lidhjen me Heidin

Pas përfundimit të reality shou-t më të komentuar në vend, janë ngritur shumë dilema për vërtetësinë e mardhënës mes dy ish konkurentëve Romeo Veshaj dhe Heidi Baci.

Shumë komentues e kanë konsideruar si “lojë” lidhjen e dyshes të krijuar brenda formatit të njohur.

Mirëpo pak ditë pas daljes nga shtëpia e famshme e BBVA, aktori Veshaj ka postuar një story në instagram ku shihet nën shoqërinë e Bacit.

Romeo ishte i treti ndërsa Heidi e katërta në rënditjen finale të edicionit të tretë të Big Brother Vip Albania.


Related Articles