Jashtë shtëpisë së BBVA3, Romeo hedhë poshtë spekulimet e komentueseve për lidhjen me Heidin

Pas përfundimit të reality shou-t më të komentuar në vend, janë ngritur shumë dilema për vërtetësinë e mardhënës mes dy…

Doli i treti në BBVA3, reagon për herë të parë Romeo Veshaj

Para pak ditësh ka përfunduar njëri ndër spektaklet më të komentuara të momentit Big Brother Vip Albania 3, raporton Gazeta…

Efi bëhet e ‘gjallë’, nuk ishte lajmëruar në rrjete sociale që nga përfundimi i BBVA

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Efi Dhedhes ishte ndër banorët më të komentuara të këtij edicioni. Ajo arriti të…

Habit Luizi me deklaratën për “shokët”: Meridianin nuk e njoh mirë, me Jonin dhe Marion nuk flisja prej dy vitesh

Fituesi i BBV, Luizi Ejlli, i ftuar tek “Shqipëria Live” ka folur për personazhe të ndryshëm që janë shfaqur nëpër…

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj na treguan “ndryshimet e mëdha” që do të ndodhin në edicionin e tretë të BBV

Edicioni i dytë i Big Brother Vip Albania sapo përfundoi. Pas gjithë suksesit dhe gjërave emocionuese që ne kemi parë…

Publikohen pamjet, takimi i parë i Oltës dhe Luizit pas finales

Luiz Ejlli u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i Big Brother VIP 2. Menjëherë pas fitores ai shkoi në studio,…

Luizi: Si arriti Deamishel në finale? – Deamishel ia kthen: Ky njeri abuziv si ia doli? 

Luizi për të disatën herë ka shtruar pyetjen se si arriti Deamishel në finale, pasi sipas tij, ajo ka patur…

Olta dhe Dori janë takuar tek dhoma e rrëfimit? Kështu qëndron e vërteta

Shpeshherë në rrjet është përfolur për takime mes Olta Gixharit dhe bashkëshortit të saj, Dorit, tek dhoma e rrëfimit, kur…

Flasin për fituesin, Luizi-Efit: Nëse Arbana thotë emër tjetër, më mirë të më dal i katërti

Teksa katër ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother, Luizi bisedoi me banorët për 6 majin. Ai…

Olta dhe Kiara bëhen bashkë për herë të parë pas daljes nga BBVA

Olta Gixhari dhe Kiara Tito janë takuar për herë të parë pas daljes nga “Big Brother VIP”. Këtë e ka…