Më shumë

Kaçanik: E kërcënon me armë dhe i merr 40 euro, Policia ende në kërkim të tij

Në raportin 24 orësh Policia e Kosovës kanë njoftuar se një person i panjohur ka grabitur nga një person 40

Nëna “e rrëmbyer” në Gjermani dhe djali i saj 3-vjeçar u gjetën në Kosovë

Hetimet nga policia dhe prokuroria lidhur me dyshimin për heqje të lirisë janë ende në vazhdim sepse ka indikacione për

Një muaj paraburgim për burrin që rrahu gruan e tij në Kaçanik

Gjykata Themelore në Ferizaj – Dega Kaçanik, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së

Vjehrra bashkë me djalin rrahin nusen dhe vajzën e këtij të fundit

Një burrë nga Malisheva dhe nëna e tij dje gjatë ditës dyshohet se kanë ushtruar dhunë ndaj gruas së të

I mbjellin bimë narkotike në arë, vushtrriasi lajmëron Policinë

Policia e Kosovës ka raportuar një rast ku nga një qytetar është njoftuar se në arën e tij janë mbjellë

Fushë Kosovë: I shfrytëzonin të miturat për qëllime seksuale, arrestohen tre persona

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar tre të dyshuar meshkuj pasi dyshohet se të njëjtit kanë trafikuar dhe

Komisioni disiplinor e përjashton Haris Kelmendin nga Policia e Kosovës

Haris Kelmendi, i cili në disa pamje të publikuar ekskluzivisht nga Gazeta Sinjali muaj më parë, shihet derisa e godet

Policia jep detaje për plagosjen te lumi Ibër në Mitrovicë

Të dielën rreth orës 10:20 një person është  plagosur nga arma e zjarrit në Mitrovicë, raporton Gazeta “Enigma”. Rastin e

Policia gjobit qytetarin pasi rasti u raportua në rrjete sociale

Po vazhdon bashkëpunimi aktiv i qytetarëve dhe mediave në parandalimin e kundërvajtjeve në trafik. Policia me njësitet e saj po

Po peshkonte në lumin Ibër, plagoset me armë zjarri një person

Një person është plagosur me armë zjarri në Mitrovicë dhe aktualisht ndodhet në spital. Sipas burimeve të KosovaPress, ngjarja ka

Sponsored