Kurti i buzëqeshur, Vuçiq “fytyrë akull” – pamje nga fillimi i takimit trepalësh në Ohër

Kurti i buzëqeshur, Vuçiq “fytyrë akull” – pamje nga fillimi i takimit trepalësh në Ohër

Informacionet e fundit nga Ohri kanë thënë se ka filluar takimi trepalësh midis kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, presidentit serb Aleksandër Vuçiq dhe ndërmjetësuesve të Bashkimit Evropian, Miroslav Lajçak e Josep Borrell.Related Articles