Luizi shpërthen në lot, e njihte rojën i cili u vra nga sulmi në “Top Channel”

Luizi shpërthen në lot, e njihte rojën i cili u vra nga sulmi në “Top Channel”

Banorët janë informuar sonte lidhur me ngjarjen tragjike që ndodhi mbrëmjen e së dielës në “Top Channel”.

Ata janë shokuar nga kjo ngjarje e rëndë.

Luizi ka shpërthyer në lot pasi ndëgjoi dhe pa çfarë ka nodhur.

Ai tha se e njihte rojën në bazë të emrit që iu përmend.

Luizi u pa në gjendje të rëndë teksa shprehu edhe ngushëllimet që shprehu ndaj familjes.

Related Articles