Publikohet kënga “Më fal” nga Majk dhe Dafina Zeqiri

Publikohet kënga “Më fal” nga Majk dhe Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri dhe reperi, Majk kanë publikuar këngën e re, shkruan Gazeta Enigma.Bashkëpunimi i tyre titullohet “Më fal”.

Kënga është punuar nga vetë Dafina dhe Majku në Big deal Records.

Për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur dy reperët, Majku dhe Elineli.

VIDEO

Related Articles