Sot luhen tetë ndeshje interesante në 1/16 e Europa Leagues

Sot luhen tetë ndeshje interesante në 1/16 e Europa Leagues

Europa League sot ka tetë ndeshje kthyese, në kuadër të kualifikimeve në 1/8 e finales.Ndeshjet dhe rezultatet nga ballafaqimet e para janë si vijon:

Freiburg – Juventusin (0 – 1)

Feyenoord – Shakhtar Donetsk (1 – 1)

Real Betis – Manchester United (1 – 4)

Fenerbahçe – Sevilla (0 – 2)

Ferencvaros – Leverkusen (0 – 2)

Real Sociedad – Roma (0 – 2)

Union Saint-Gilloise – Union Berlin (3 – 3)

Arsenal – Sporting (2 – 2)

Katër ndeshjet e para fillojnë nga ora 18:45, ndërsa katër të fundit nga ora 21:00.

Related Articles