Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”.Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas qëndrimit të tij 103 ditor në shtëpinë më të madhe në vend.

Duartrokitjet dhe fishkëllimat nga publiku nuk munguan në performancën e Stresit.

Related Articles