Dhunohet një grua në Malishevë, i dyshuari dhe viktima dyshohet se janë me probleme psikike

Një grua në Malishevë ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga një i dyshuar. Policia njofton se i dyshuari dhe…

Përdhunoi një vajzë, Gjykata merr vendimin për Dani Alves

Gjykata e Katalunjës ka marrë vendimin për mbrojtësin brazilian Dani Alves, i cili mbahet në qeli prej më shumë se…

Dhunohet nga ish-bashkëshorti një grua në Vushtrri

Një grua nga Vushtrria ka lajmëruar policinë se nën kërcënimin e armës është rrahur dhe detyruar të kryej marrëdhënie seksuale…

Mitrovicë: Tentoi ta dhunojë një grua në motel, arrestohet i dyshuari

Në orët e para të së hënës, një burrë ka tentuar ta dhunojë një grua në një motel në Mitrovicë.…

Tronditëse: Vajza e mitur e zhdukur në Pejë dyshohet se është dhunuar nga një burrë 63-vjeçar

Të miturat janë viktimat më të shpeshta të ngacmimeve seksuale, sulmeve seksuale e dhunimeve në Kosovë. Raste të tilla dhe…

Raportohet për një rast dhunimi nga viti 2020

Të enjten në Viti është raportuar për një rast dhunimi që dyshohet se kishte ndodhur në vitin 2020. Sipas raportit…

Kush e zbuloi rastin e dhunimit të së miturës në Gjakovë?

Në gushtin e vitit të kaluar opinioni në Kosovë, u trondit nga një rast i dhunimit, që ndodhi në kryeqytet,…

Gjakovë: E mitura raporton se ishte abuzuar dhe dhunuar nga disa persona, arrestohen një grua dhe një burrë

Një vajzë e mitur ka treguar dje në Polici se ishte abuzuar dhe dhunuar nga persona të panjohur në lokacione…

Dhunohet një grua në Suharekë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një burrë në Suharekë, i cili dyshohet se ka dhunuar një grua.…

Arrestohet 51-vjeçari në Tiranë, dyshohet se dhunoi një 23-vjeçar

Një person i moshës 51-vjeçare është arrestuar në Tiranë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie me një 23-vjeçar, pa dëshirën…