“Bale s’do të kthehet në Tottenham”

32-vjecari e kaloi në formë huazimi në Londër sezonin 2020/21, pasi e “përzuri” Zinedine Zidane. Nuno Espirito Santo ka konfirmuar…

Gareth Bale po pensionohet nga futbolli i luajtur me klube – vendimin u ka treguar bashkëlojtarëve dhe përfaqësuesve të tij

Gareth Bale po planifikon të tërhiqet nga futbolli me klube në verën e ardhshme, por të vazhdojë të luajë për…

Humbi nga Danimarka, por Bale nervozohet më shumë në pyetjen e gazetarit për të ardhmen e tij

Kapiteni i Uellsit, Gareth Bale doli i nervozuar para mediave pas përfundimit të ndeshjes ku skuadra e tij pësoi nga…

Shqipëria para një testi të vështirë, përballët në miqësore me Uellsin e Gareth Bale

Kombëtarja kuqezi sot do të ketë një ndeshje mjaft interesante ku do të ballafaqohet me Uellsin e  Gareth Bale. Kuqezinjtë…

Real Madridi e vë në shitje Hazardin

Real Madridi do t’i shqyrtojë ofertat për Eden Hazardin dhe Gareth Bale këtë verë, teksa ata po interesohen për Mbappen…