Zyrtare: Jetmir Topalli transferohet te Manisa

Jetmir Topalli është larguar nga skuadra e deritanishme Istanbulspor që bën pjesë në Superligën e Turqisë. Sulmuesi kosovar nuk ishte…

Topalli tregon se si po i ecën sezoni në Superligën e Turqisë me Istanbulsporin dhe cilat janë synimet e tij për të ardhmen

Sulmuesi kosovar Jetmir Topalli është duke e kaluar sezonin e tretë në futbollin turk. Topalli vëmendjen e të gjithëve e…

“Po pres momentin tim”, Jetmir Topalli ëndërron të shfaqë talentin e tij te Kosova

Jetmir Topalli, futbollist i klubit turk Istanbulspor dhe i përfaqësueses së Kosovёs, dha një intervistë për emisionin “Koha Shtesё”, ku…

Pasi siguroi Superligën turke, Topalli ka një synim të madh

Kontributi i Jetmir Topallit ishte i madh në realizimin e synimeve të Istanbulsporit. Klubi turk u kthye pas gati dy…

Futbollisti nga Kosova shënoi gol në ndeshjen që u ndërpre shkaku i mjegullës(VIDEO)

Jetmir Topalli po vazhdon të tregojë paraqitje të shkëlqyera me skuadrën e Istanbulsporit. Pas golit të shënuar xhiron e kaluar,…