Dje u kërcënua në rrjetet sociale, sot ‘Facebook’ i fshin shkrimin Kimete Berishës

Ditën e djeshme, opinionistja, Kimete Berisha, deklaroi se ka marrë kërcënime në rrjetin social Facebook. Sot ajo ka reaguar sërish…

Berisha: Donika Gërvalla sa herë po flet po gabon, nuk po ia mbush syrin Kosova

Kimete Berisha ka reaguar pas deklaratave të Ministres së Jashmte, Donika Gërvalla, në Forumin e Dubrovnikut se Kosova nuk duhet…

“PDK do të çohet në këmbë, nëse vërtetë do që të çohet në këmbë”

Analistja, Kimete Berisha e njohur për publikun që dikur përkrahte Albin Kurtin dhe partinë e tij, kohën e fundit nuk…

“Kapitalistët e Vetëvendosjes kundër kapitalizmit”

Nga Kimete Berisha: Kjo është një kontradiktë e thellë!Deklarohet milioner majtisti që është kundër kapitalizmit. Me fjalë janë kundër kapitalizmit,…

Vjen reagimi i Kimete Berishës, hakmarrja është gjest primitiv, Zonja Presidente!

Shkarkimi i kryetares së KQZ-së Valdete Daka nga Presidentja Osmani ka ngjallur reagime të shumëta në opinion. Në mesin e…

Kimete Berisha – Albin Kurtit: Të kanë marrë inat edhe fëmijët

Publicistja Kimete Berisha ka thënë se Albin Kurti është kryeministri i parë që ia kanë marrë inati fëmijët. Ajo ka…

Kimete Berisha i reagon Kurtit për fotografinë e Ukshin Hotit ku shihet me uniformë të Jugosllavisë

Opinionistja Kimete Berisha ka reaguar pasi që kryeministri Albin Kurti ka përkujtuar Ukshin Hotin si patriot shqiptar të veshur me…