Më shumë

Padia për diskriminim e gjuhës shqipe, Asllani: Google na ka kërkuar takim

Mjeku nga Prishtina, Neshad Asllani, që ka qenë edhe një prej iniciatorëve në paditjen e Google për diskriminim të gjuhës

Rockstar planifikon të prezantojë Grand Theft Auto 6 këtë javë

Tifozët e GTA kanë pritur me padurim për më shumë se një dekadë për lajmet e lojës së radhës, GTA

Instagram dhe Facebook me pagesë brenda muajit, njofton Meta

Kompania e rrjeteve sociale Meta ka vendosur të bëjë dy platformat më të ndjekura nga njerëzit Instagram dhe Facebook me

Hilet e WhatsApp, mënyrat si ta kuptoni nëse dikush ju ka bërë “bllok”

WhatsApp është një ndër aplikacionet më të përdorura në botë. Ai ofron shumë shërbime të reja për të bërë eksperiencën

Më në fund, WhatsApp vjen me risinë që e prisnin të gjithë (FOTO)

WhatsApp ka bërë një ndryshim të madh duke prezantuar një opsion të ri që pritet të ndryshojë rrënjësisht mënyrën se

iPhone 15 Pro Max vs Samsung Galaxy S23 Ultra, kush i mbijetoi testit të rënies?

Një kanal në YouTube i quajtur PhoneBuff me 1.5 milionë abonentë ka publikuar një video ku teston durueshmërinë e telefonave

Ndalohet shitja e iPhone 12 në Francë, kjo është arsyeja

Ministri i Ekonomisë Digjitale në Francë ka njoftuar se vendi i tij do të ndalojë shitjen e iPhone 12 për

Prezantohet iPhone 15, kaq do të kushtojë

Kompania gjigande Apple ka prezantuar serinë më të re të iPhone. Gjeneratën e 15-të të telefonave të mençur, Apple e

Meta mund të përballet me padi për shkelje të privatësisë mjekësore të pacientëve

Një gjykatës federal i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka thënë se kompania Meta Platforms duhet të përballet me një

Apple më 12 shtator prezanton iPhone 15, ja risitë që pritet të vijnë

Më 12 shtator do të bëhet prezantimi i iPhone 15. Ngjarja do të mbahet në Teatrin Steve Jobs në selinë

Sponsored