Më shumë

A e keni vënë re një dritë të gjelbër në telefonin tuaj? Ja se çfarë do të thotë

Nëse keni vënë re ndonjëherë një dritë të vogël jeshile në cepin lart të celularit tuaj Android, mund të jetë

WhatsApp vjen me ndryshim të ri

Risia e fundit në aplikacionin WhatsApp është që përdoruesit do të kenë mundësinë që të prodhojnë emoje të reja sipas

Tesla lanson dy modele të reja veturash, çmimin e tyre nuk do të mund ta besoni

Tesla nxori versione më të lira të automjeteve të saj Model S dhe Model X në SHBA, ndërsa konkurrenca në

Mercedesi pritet ta “djegë lojen”, prezanton shkurt modelin e ri AMG-GT

Modeli i ri i Mercedesit, Mercedes-AMG GT 2024 do të nis zhurmën rrugëve pas 3 ditësh, me datë 19 gusht.

Sulmet kibernetike në Byronë Kosovare të Sigurimit – Të dhënat e klientëve janë të rrezikuara

Byroja Kosovare e Sigurimit (BKS), ka qenë cak i sulmeve kibernetike me ‘ransomware’. Këto sulme po konsiderohen si më të

TikTok i përgjigjet Twitter dhe Threads, prezanton ndryshimin e madh

Teknologjia është në “luftë” dhe një aplikacion po i përgjigjet tjetrit me një “shpikje të re”. Kështu gjigandi TikTok po

Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë

Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fëmijëve

TikTok shton postimet vetëm me tekst

Aplikacioni i transmetimit të videove në pronësi kineze, TikTok, thotë se do të ofrojë postime vetëm me tekst ndërsa konkurrenca

Bëhet publike llogoja e re e Twitter-it, largohet zogu Larry

Një X i bardhë me një sfond të zi, një foto e logos së re të Twitter, është publikuar nga

S’ka më zogj, Musk vendos ta ndryshojë logon e Twitter-it

Pronari i rrjetit social Twitter, Elon Musk, ka thënë të dielën se po mendon ta ndryshojë logon e platformës, duke

Sponsored