Vdes një shtetase e Shqipërisë në Rahovec

Vdes një shtetase e Shqipërisë në Rahovec

Një grua shtetase e Shqipërisë ka ndërruar jetë derisa ishte në trajtim mjekësor.Policia ka njoftuar se njëjta kishte qenë viktimë e dhunës në familje, dhe ishte me vendbanim në fshatin Hoqë e Madhe të Rahovecit.

“Në lidhje me rastin, më 18.03.2023 gjersa ishte në trajtim mjekësorë si pasoj e disa problemeve shëndetësore ka ndërruar jetë viktima femër shtetase e Shqipërisë. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për autopsi”, njofton policia. 

Related Articles