Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Një person është raportuar i vdekur në Prishtinë. Policia në raport e ka cilësuar rastin si “vdekje e dyshimtë. “Raportohet…

Kosovari vdes në aksidentin e rëndë në Itali, Ferrari po shkonte 200 km/h

Një kosovar nga kantoni Vaud i Zvicrës, DJ me profesion, vdiq tragjikisht në një aksident të rëndë me Ferrari të…

Gjendet një person i vdekur në tregun e Vitisë, dyshohet për vetëvrasje

Një person është gjetur pa shenja jete në ‘Tregun e Gjelbër’ të Vitisë gjatë ditës së sotme, raporton Gazeta Enigma.…

Vdes një i burgosur në Qendrën e Paraburgimit në Prishtinë

Shërbimi Korrektues i Kosovës (SHKK) njoftoi se në Qendrën e Paraburgimit në Prishtinë ka vdekur të hënën i burgosuri V.M.…

Gjendet një grua pa shenje jete në Gjakovë

Një grua është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së saj, në rrugën “Fitim Domi”, në Gjakovë. Këtë…

U tremb nga tërmeti, 20-vjeçari humb jetën pasi rrëzohet nga shkallët në Lushnje

Një ngjarje e rëndë është raportuar si pasojë e tërmetit që ra pas mesnate në Shqipëri. Gazetarja Anila Sefa, raporton…

Gjendet i vdekur një burrë në kulmin e shtëpisë së tij në Prishtinë

Një rast i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë, ku një burrë është gjetur i vdekur në kulmin e shtëpisë…

E dhimbshme: Ky është punëtori 27-vjeçar i kompanisë ‘Çlirimi’ që vdiq pasi u rrëzua duke punuar

Punëtori i kompanisë “N.N.T Çlirimi” që u rrëzua të enjten nga një lartësi prej disa metrash dhe për pasojë mori…

Gara fatale në autostradë që la tre të rinj të vdekur dhe tre të lënduar -çfarë dihet deri tash për rastin

Mes të shtunës e së dielës, pak pas mesnate, ndodhi një aksident i rëndë në kilometrin e 15′ të në…

Gjendet pa shenja jete një 71-vjeçar në Prizren

Një person i moshës 71-vjeçare është gjetur pa shenja jete në fshatin Zojzë të Prizrenit. Këtë për Klankosova.tv e ka…