Vetaksident në Gjilan, dy të lënduara

Vetaksident në Gjilan, dy të lënduara

Një vetaksident ka ndodhur në Gjilan.

Lëndime të rënda nga ky aksident ka pësuar drejtuesja e motoçikletës si dhe pasagjerja.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se të dyja janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se të dyja janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

“Është raportuar për vetaksident komunikacioni rrugor, ku si pasojë lëndime të rënda trupore kanë pësuar drejtuesja e motoçikletës dhe pasagjerja femër kosovare të cilat janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, njofton policia. /Gazeta Enigma


Related Articles