Video virale: E çoi në Romë për t’i propozuar për martesë, ajo i thotë “jo”

Video virale: E çoi në Romë për t’i propozuar për martesë, ajo i thotë “jo”

Një i ri ka përjetuar momentet më të sikletshme të jetës së tij në Romë, ku u ul në gjunjë dhe propozoi të dashurën e tij për martesë.Çifti ishte duke kërcyer nën dritat e Krishtlindjes, ndërkohë në një moment djali bie në gjunjë, duke mbajtur një unazë nën tingujt e O Sole Mio nga një tenor.

Para shumë njerëzve, i riu i kërkoi të dashurës që të martohej me më, ndërkohë ajo i përgjigjet: Nuk e prisja, nuk jam gati. A është kjo arsyeja pse erdhëm në Romë?

Siç shihet edhe në video, vajza dukej në siklet dhe i kërkonte vazhdimisht të dashurit të saj të ndalonte, ndërsa tenori vazhdonte të këndonte.

Vajza i përgjigjet “jo”, ndërsa i riu ngrihet i lënduar.

@herclueless Good @Cartier ♬ original sound – herclueless

Related Articles