Viti: Vëllai ther me thikë vëllain, i lënduari përfundon në spital

Viti: Vëllai ther me thikë vëllain, i lënduari përfundon në spital

Vëllai ka therur me thikë vëllain në Viti, raporton Gazeta “Enigma”.Ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes vete për përdorimin e alkoolit.

Sipas Sinjalit i dyshuari është 44-vjeçar dhe është dërguar në mbajtje.

Ndërkaq, 34-vjeçari që mbeti i lënduar nga ky rast është dërguar në spitalin e Gjilanit për trajtim.

Rasti thuhet se është në procedim dhe se Policia tashmë ka dërguar në mbajtje të dyshuarin.

Related Articles