Mediumi serb publikon disa mesazhe, pas të cilave dyshohet se mund të fshihet vrasësi i Oliver Ivanoviqit

Aktakuza  për krim të organizuar kundër policit malazez Ljuba Miloviq dhe Daniel Jovanoviq, i cili punonte në Drejtorinë e Policisë…

Burri në Suharekë raporton se shtëpisë së tij i është vënë zjarri, dyshon tek ish gruaja

Një burrë në Suharekë ka raportuar në Polici se shtëpia e tij kishte filluar t’i digjet. Ai dyshon se zjarrin…

Vdes gruaja në Vushtrri pasi ra në bunar

Një grua dyshohet se ka vdekur pasi ka rënë në bunar. Policia njofton se vdekjen e saj e ka konstatuar…

Vdes gruaja që u godit nga vetura dy ditë më parë në Drenas

Ka vdekur gruaja që u godit nga vetura dy ditë më parë në Drenas. Policia njofton se ajo pas aksidentit…

Ky është 46-vjeçari nga fshati Rogovë i Gjakovës që vdiq pasi e goditi rrufeja, sot i jepet lamtumira e fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të hënën në familjen Gashi në fshatin Rogovë të Gjakovës, ku një person u…

Sulmi brutal ndaj vëllait të Geta Beqës: Katër djemtë e familjes Abrashi futen në sherr, ndalohet edhe 17-vjeçari

Dje u raportua se vëllai i ‘Bodybuilderes’ Geta Beqa, Ilir Beqa është sulmuar fizikisht dhe kërcënuar nga katër persona në…

Kërcënoi nënkryetaren e Leposaviqit – Arrestohet i dyshuari

Xhelal Sveçla, Ministri i Punëve të Brendshme, ka deklaruar se është arrestuar personi i cili e ka kërcënuar nënkryetaren e…

Të miturat ushtrojnë dhunë psikike ndaj nënës me të meta fizike

Policia e Kosovës, ka njoftuar se të hënën në Skenderaj një grua ka raportuar se dy vajzat e saj të…

15-vjeçarja nga Malisheva raporton se kreu marrëdhënie seksuale me një burrë që 1 vjet, i premtoi se e merr për grua

Numri i rasteve të ngacmimeve, sulmeve e dhunës seksuale në vendin tonë ka marrë përmasa shqetësuese. Në shumë prej tyre,…

Zhduket e mitura nga Drenasi

Policia e Kosovës, është njoftuar të hënën, se një vajzë e mitur ka dalë nga shtëpia e saj në fshatin…