“Albin Kurti është për gjynah” Ganimete Musliu me akuza të forta për kryeministrin

“Albin Kurti është për gjynah” Ganimete Musliu me akuza të forta për kryeministrin

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.Ajo ka folur për jeten private dhe profesionale.

Ndër të tjera ka komentuar edhe punën e kryeministrit të vendit, Albin Kurti.

“Albin Kurti është për gjynah, tash ja ka nis edhe bishtat e bërthamat e qershive po i han”, tha Musliu.

Se çfarë ka thënë më shumë për Kurtin gjatë kësaj interviste, shikoni videon.

Video:

Related Articles