Arrestohen dy shqiptarë dhe një serb në Leposaviq, kapen duke kontrabanduar mallra

Arrestohen dy shqiptarë dhe një serb në Leposaviq, kapen duke kontrabanduar mallra

Janë arrestuar tre persona në Leposaviq, dy shqiptarë dhe një serb, të cilët dyshohen se kontrabandonin mallra.

“Të dyshuarit edhe pse nuk kanë përfillur urdhrat e zyrtarëve policor për tu ndaluar, policia ka arritur që të ndaloj automjetin e dyshuar”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, teksa rasti është duke u hetuar. / Gazeta Enigma.

Related Articles