Arrestohen tre burra dhe një grua, sulmuan punëtorin e burgut

Arrestohen tre burra dhe një grua, sulmuan punëtorin e burgut

Tre burra dhe një grua janë arrestuar në Prishtinë, pasi që në bashkëveprim e kanë sulmuar fizikisht një punëtor të burgut.

Me vendim të prokurorit, katër të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, njofton policia përmes raportit.

Related Articles