Barcelona barazon shifrat ndaj Real Madrid në sekondat e fundit të pjesës së parë, ja kush ka realizuar

Barcelona barazon shifrat ndaj Real Madrid në sekondat e fundit të pjesës së parë, ja kush ka realizuar

Barcelona e ka barazuar rezultatin 1:1 në ndeshjen kundër Real Madridit.Sergio Roberto ka barazuar rezultatin me golin e minutës së 45-të.

Ndeshja “El Classico” mes Barcelonës dhe Real Madridit është në kuadër të javës së 26-të kampionale në La Liga.

VIDEO:

Related Articles