Bashkëshorti rrah gruan në Vushtrri, ajo vendoset në strehimore

Bashkëshorti rrah gruan në Vushtrri, ajo vendoset në strehimore

Viktima femër ka raportuar se bashkëshorti i saj (i dyshuar) e ka sulmuar fizikisht me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktimës i është ofruar trajtim mjekësor e më pas së bashku me katër fëmijët e saj është vendosur në strehimore.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Vushtrri. /Gazeta “Enigma”/

Related Articles