Andresa bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë djali i saj

Andresa bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë djali i saj

Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë. Bukuroshja e njohur nga emisioni “E diela shqiptare”, pak orë më parë ka postuar dhe një foto të ëmbël në rrjetet sociale.Andresa tregon si erdhi në Shqipëri: Fillova punë si balerinë në restorant,  dashuria për Arditin nisi kur... - Tv Klan

Ajo ka postuar një foto, ku shihet dora e djalit të porsalindur. Kësaj foto të ëmbël, ajo i ka bashkëngjitur edhe një këngë mjaft domethënëse, “Mi prendero cura di te”.

Pra duket se ajo po i jep premtimin të voglit të saj se do të kujdeset gjithmonë për të.

Andresa Ambrosio

Related Articles