Ori Nebijaj konfirmon romancën e saj 2-vjeçare

Teksa fliste për Romeon dhe Heidin, Ori Nebijaj ka konfirmuar mbrëmjen e djeshme historinë e saj të dashurisë. Duke komentuar…

“Ferma Vip”/ Dijonis Biba shpërthen në të shara ndaj Baby G

Një debat i fortë ka ndodhur mes fermerëve në “Ferma Vip”, mbrëmjen e djeshme që më pas ka degraduar në…

A priste që Meritoni të linte shtëpinë pas eleminimit të saj? Ilnisa flet për herë të parë pas daljes nga BBVA

Ilnisa Agolli, një prej banoreve më të përfolura të Big Brother VIP 3, e cila la shtëpinë mbrëmjen e djeshme…

Dafina Zeqiri shtatëzënë? Këngëtarja shuan heshtjen, zbulon të vërtetën

Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret më të komentuara si nga profesioni ashtu edhe nga jeta private e saj. Para pak kohe…

“Dronin ia çova unë”, Vesa flet për raportin me Romeon: Si një ish e dashur e tij…

Vesa Smolica, e ftuar në “Se luan topi”, ka folur pas eliminimit të saj nga “Big Brother VIP”, ku ndër…

Flirtimet me banoret e “Ferma Vip”, e dashura e Robert Berishës merr një vendim të papritur

Afrimiteti i Robert Berishës me Ditean në “Ferma Vip” , ka bërë të dyshojmë mbi qëndrueshmërin e lidhjes që ai…

Ulërima dhe përplasje të sendeve, Rike Roçi nuk kontrollon nervat

Rike Roçi dhe Juli të cilët kanë pasur një marrëdhënie të mirë së bashku në BBV3 së fundmi janë përfshirë…

Ulërima nga dhoma e rrëfimit, çfarë po ndodh me Eglën në BBV?

Egla vazhdon të ketë po të njëjtin raport me Meritonin dhe Ilnisën, me të cilët këto ditë ka jetuar edhe…

Era Istrefi njofton për një revolucion në tregun muzikor

Era Istrefi po vjen me një projekt të ri muzikor që do të tronditë tregun. Bukuroshja e talentuar është njohur…

Tre miq të rinj në “Dhomën e Bardhë”, kush po i bën shoqëri Eglës, Meritonit dhe Ilnisës?

Egla, Meritoni dhe Ilnisa, të skualifikuar nga gara e “BBVIP” për shkak të zarfave të zinj, ndodhen prej mbrëmjes së…