BBVIP fali tre banorët, Jul Deda shpërthen ashpër ndaj produksionit: Po zhvlerësohet zarfi i zi

Julian Deda ka reaguar i pari për vendimin e marrë nga produksioni i “Big Brother VIP” që përjashtoi me zarf…

Babai i saj vdiq pak ditë pas akuzave publike, reagon Sara Gjordeni

Sara Gjordeni ka reaguar pas lajmeve për vdekjen e babait të saj. Përmes një postimi në Instastory, Sara thotë se…

Vëllai i madh i mbyll në një dhomë Meritonin, Eglën dhe Ilnisën

Ilnisa dhe Meritoni të cilët u përjashtuan nga gara, kanë një mundësi të dytë. Ata u lajmëruan se nëse duan…

Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga gara në ”BBVA”

Ditën e sotme një zarf i zi ka shkuar në ‘’BBVA’’, ku ishte i destinuar për Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai…

Ish-banorja e BBV-së, Sara Gjordeni reagon për vdekjen e babait të saj

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen…

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë pritet të ndodhë sonte?

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania është dhënë një Zarf i Zi, kësaj here për protagonistët Meriton dhe Ilnisa.…

Shpërthen në lot Enver Petrovci: Po më godasin, nuk e kam përmendur hiç UÇK-në

“Pa luftë këta kurrkushi s’kishin qenë, mësuesa e badigarda”, ka qenë deklarata e aktorit Enver Petrovcit, e cila ka ngjallur…

Mahniti jurinë e “American Idol” dhe gjithë shqiptarët me audicionin e tij, Kim vendos të largohet nga talent show

“American Idol” pati një konkurrent mjaft special këtë edicion, teksa djaloshi shqiptar Kim mahniti jurinë e artistëve të njohur duke…

E krahasojnë me Ilnisën, reagon Olta Gixhari

Olta Gixhari ka qenë padiskutim një ndër personazhet më të komentuar të sezonit të dytë të BBV. Aktorja e njohur,…

Me daljen e Eglës, trondit ish-banori BBV dhe zbulon sekretin

Armaldo Kllogjeri ka qenë një ndër personazhet mjaft të komentuar të sezonit të dytë të Big Brother Vip. Gjatë qëndrimit…