Gooooooool – Raphina e kalon Barcelonën në epërsi

Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj PSG. Raphinha ka shënuar në minutën e 37-të. Rezultati tashmë është 0 me 1…

Formacionet zyrtare, PSG – Barcelona

PSG do të pres Barcelonën në “Parkun e Princave” në kuadër të çerekfinales së parë të Ligës së Kampionëve.   …

Guardiola u shfaq me orë mbi 1 milion euro në ndeshjen Real-City

Trajneri i Manchester Cityt e kishte vendosur një nga orët më të rralla në botë në ndeshjen e parë cerekfinale…

Real Madrid – Manchester City, ja kush është futbollisti i ndeshjes

Real Madrid dhe Manchester City kanë dhuruar spektakël të jashtëzakonshëm sonte në Ligën e Kampionëve. Rezultati përfundimtar ishte 3 me…

Arsenal dhe Bayern Munich barazojnë në ‘Emirates’

Nuk ka fitues në ndeshjen e parë çerekfinale të Championsit mes Arsenalit dhe Bayernit të Mynihut në “Emirates”, e cila…

Pira: Nuk e kemi fituar Manchester Cityn e Guardiolas, por ndaj Ulpianes

Drejtori i Vllaznisë së Pozheranit, Agon Pira, flet pas reagimeve të 2 Korrikut, Flamurtarit dhe Kikës në FFK, se ndeshja…

Super volley-goditje, Real Madrid barazon ndaj Manchester City, ndeshje për ‘infarkt’

Real Madrid e ka barazuar rezultatin ndaj Manchester City. Valverde ka realizuar në minutën e 79-të. Rezultati momental është 3…

Manchester City e rikthen epërsinë, tjetër gol fantastik në ‘Santiago Bernabeu’

Manchester City e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Madrid. Gvardiol ka shënuar gol fantastik. Rezultati në Santiago Bernabeu shkon në…

‘Zjarr e përtej zjarri’, Foden lëshon ‘raketën’ ndaj Real Madrid, barazohet rezultati

Manchester City e ka barazuar rezultatin ndaj real madrid. Foden ka realizuar gol të jashtëzakonshëm. Rezultati tashmë është 2 me…

Spektakël e përmbysje, përfundojnë pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Real Madrid është në avantazh ndaj Manchester City…