Ermal Krasniqi nuk ka të ndalur, vjen me asistim të mrekullueshëm në derbi

Ermal Krasniqi nuk ka të ndalur, vjen me asistim të mrekullueshëm në derbi

Ermal Krasniqi po bën paraqitje fantastike në debutimin e tij tek ekipi i Clujit në Rumani.Ai ka debutuar në derbi ndaj Farul Constanta – ku realizoi golin e parë dhe tani asistoi tek goli i tretë në mënyrë fantastike, shkruan GazetaBlic Sport.

Pasi dribloi kundërshtarët ai asistoi për mrekulli tek Petrila – i cili realizoi për 0-3.

Related Articles