Formacionet zyrtare: Trepça ‘89- Gjilani

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89- Gjilani

Trepça ‘89 dhe Gjilani sot do të përballen në kuadër të çerekfinales së Kupës së Kosovës ne Mitrovicë.Kjo ndeshje do të luhet nga ora 13:00 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë.

Gazeta Enigma ua sjellë formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje:

Related Articles