Haxhiu dhe Abbott flasin për reformat në drejtësi

Haxhiu dhe Abbott flasin për reformat në drejtësi

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu dhe Ambasadorit britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, janë takuar këtë të enjte.Haxhiu u shpreh e kënaqur që bashkë me ambasadorin diskutuan për reformat në drejtësi.

“Kënaqësi diskutimi për reformat në drejtësi me ambasadorin britanik, Nicholas Abbott”, ka shkruar Haxhiu në Facebook.

Related Articles