Kapet me ekstazi, arrestohet prishtinasi

Kapet me ekstazi, arrestohet prishtinasi

Policia në Prishtinë ka arrestuar të dyshuarin mashkull pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar tre copë substancë narkotike e llojit ekstazi.Organet e rendit njoftojnë se me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. / Gazeta Enigma.

Related Articles