Mbani të qeshurat, “Vëllai i Madh” ngrin Stresin dhe Brunon në orët e vona (VIDEO)

Mbani të qeshurat, “Vëllai i Madh” ngrin Stresin dhe Brunon në orët e vona (VIDEO)

Stresi dhe Bruno kanë qëndruar zgjuar deri në orët e vona të natës.

Teksa të dy u pajtuan për të shkuar në gjumë, “Vëllai i Madh” i ka ngrirë në një moment goxha kritik.

Ata u desh të stoponin teksa ishin duke i palosur batanijet dhe momenti është goxha qesharak.

Related Articles