Bruno ‘plas’ bombën: Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar

Ish-banori i Big Brother Vip Kosova, Burno Pollogati në emisionin “Pasdite” të Kanal10, ka rrëfyer eksperiencë e tij në këtë…

Melisa për Brunon: Profa ka filluar të hedh kunja

Melisa derisa ishte jashtë duke qëndruar sot me Artën, Dafinën, Gresën dhe Artanin, u tha se Bruno ka filluar që…

Të qeshura pa fund në shtëpinë e BBVK, Vedati i hedh ujë të ftohtë Brunos teksa pastrohej (VIDEO)

Bruno sot ishte duke u pastruar në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova. Në atë moment, Vedati kishte mbushur një…

Bruno merr lajmin e hidhur, i vdes një familjare shumë e dashur për të

Banorit të Big Brother Vip Kosova, Brunos, i është bërë një njoftim i hidhur në Prime te sotëm. Gjersa ai…

“Shoku im e ka marrë gruan nga ‘pufi’, sot ka fëmijë dhe është i lumtur me të”

Pak para mbrëmjes Prime, banorët e Big Brother VIP Kosova, Bruno dhe Xhuli, kanë debatuar rreth temave të ndryshme. Bruno…

A i pëlqen të bëjë seks në grup apo orgji? Përgjigjet Xhuli (VIDEO)

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Bruno dhe Xhuli kanë debatuar rreth seksit me shumë individë që ndryshe njihet edhe…

Melisa, Vedati, Bruno e Dafina diskutojnë për dhunën në familje (VIDEO)

Banorët e Big Brother VIP Kosova, përfshirë: Vedatin, Brunon, Melisën dhe Dafinën, kanë folur sot rreth një temë sensitive. Katërshja…

Mbani të qeshurat, “Vëllai i Madh” ngrin Stresin dhe Brunon në orët e vona (VIDEO)

Stresi dhe Bruno kanë qëndruar zgjuar deri në orët e vona të natës. Teksa të dy u pajtuan për të…

Një këngë krijuar nga Fifi në Big Brother dhe Bruno nga jashtë

Situata e mbrëmjes së marte me Fifin, ku u alivanos brenda shtëpisë së Big Brother VIP ka ngjallur reagime të…