Në Rahovec, nusja rrihet nga burri dhe vjehrra

Në Rahovec, nusja rrihet nga burri dhe vjehrra

Një grua nga Rahoveci ka raportuar dje në Polici bashkëshortin dhe vjehrrën për dhunën që kanë ushtruar ndaj saj, raporton Gazeta Enigma.Rasti është raportuar dje rreth orës 08:50, teksa viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Gjakovës.

“Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet ndër të tjera. 

Related Articles